środa, 21 listopada 2018

Turnusy w Kompleksie Wypoczynkowym Łebsko w Łebie

Kompleks Wypoczynkowy Łebsko położony jest 200 metrów od jeziora Łebsko oraz 4 km od Łeby w niewielkiej miejscowości Żarnowska w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego.
Kompleks dysponuje 106 miejscami noclegowymi, 33 pokojami 1 - 4 osobowymi z łazienkami i TV, bezpłatnym prakingiem, boiskami sportowymi, placem zabaw, salą gier, ogniskiem, grillem, salą projekcyjną, bazą zabiegową, stołówką, wypożyczalnią kajaków, rowerów, restauracją na 120 osób.
Ośrodek Łebsko zaprasza gości na turnusy rehabilitacyjne. W ramach turnusu uczestnicy mają zapewnione wyżywienie - 3 posiłki dziennie, 13 noclegów, badania lekarskie i opiekę pielęgniarską, dwa zabiegi rehabilitacyjne dziennie, a także grill oraz wieczorki taneczne.Kompleks Wypoczynkowy Łebsko
Żarnowska,
ul. Jeziorna 6
84-360 Łeba
Tel. 504 928 171
email: lebsko.biuro@gmail.com
http://www.lebsko.com.pl

2 komentarze:

  1. Też myślałam o takim turnusie, ale ostatecznie zaczęłam leczenie w klinice Multimed w Warszawie i z biegiem czasu mogę powiedzieć, że to była dobra decyzja - szybko udało mi się wrócić do siebie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o temat rehabilitacji warto jest zajrzeć tutaj https://rehabilitacjadladzieci.net/kategoria-produktu/reaxing/akcesoria-pro-tools/ na stronie jest sporo sprzętu który może być w takiej sytuacji przydatny

    OdpowiedzUsuń