piątek, 18 grudnia 2015

Ośrodek SUS Travel Piramida - Turnusy rehabilitacyjne w Mrzeżynie

Ośrodek SUS Travel Piramida położony jest w niewielkiej lecz malownczej miejscowości nadmorskiej Mrzeżynie w odległości około 350 metrów od morza na dużym ogrodzonym terenie w zacisznym zielonym zakątku. Ośrodek jest idelanym miejscem do spędzenia turnusu rehabilitacyjnego nad morzem.
Piramida dysponuje jadalnią, dużą bazą rehabilitacyjną, placem zabaw dla dzieci, basenem, miejscem na ognisko, boiskiem, parkingiem, wypożyczalnią rowerów.
Ośrodek posiada pokoje 2 - 4 osobowe oraz apartamenty. W pokojach znajdują się tv, czajniki elektryczne, łazienki.
Zabiegi lecznicze w ośrodku Piramida są prowadzone w zakresie: magnetoterapii, elektroterapii, DD – diadynamik, jonoforezy, galwanizacji, krioterapii, okłady z borowiny, ultradźwięków, laseru, kąpieli perełkowej i solankowej, inhalacji, masażu, lampy sollux, lampy Bio- V, gimnastyki indywidualnej korekcyjnej i zbiorowej.
Ośrodek  SUS Travel Piramida posiada uprawnienia do organizacji turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych. Z turnusów mogą skorzystać kuracjusze z następującymi schorzeniami: z dysfunkcją narządu słuchu, z dysfunkcją narządu ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózku inwalidzkim), z upośledzeniem umysłowym, z chorobą psychiczną, z epilepsją, ze schorzeniami układu krążenia, z chorobami układu oddechowego, z chorobami neurologicznymi, z cukrzycą, kobiety po mastektomii.
W trakcie turnusu uczestnik ma prawo do 14  noclegów, pełnego wyżywienia w postaci trzech posiłków dziennie - śniadanie i kolacja w formie bufetu, 20 zabiegów w trakcie turnusu rehabilitacyjnego, opieka lekarska i pielęgniarska, ognisko z biesiadą, wieczorek taneczny z muzyką.Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny PIRAMIDA Mrzeżyno
ul. Kołobrzeska 30
72-330 Mrzeżyno
e-mail: piramida@sustravel.pl
tel./fax. +48 91 386 62 94, +48 515 440 415

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza