poniedziałek, 11 stycznia 2016

Turnusy w ośrodku Skowronek Ośrodek Formacyjno-Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Caritas Diecezji Opolskiej w Głuchołazach

Ośrodek Skowronek położony jest u podnóża Gór Opawskich w części zdrojowej Głuchołazów. Skowronek ma swoją siedzibę w dawnym sanatorium wodoleczniczym, w ładnym, odnowionym pałacu.
Ośrodek dysponuje pokojami 1 - 4 osobowymi z łazienką, wi fi, lodówką. Na terenie ośrodka Skowronek znajduje się baza rehabilitacyjna, kaplica, sala balowa, bilardowa, dyskotekowa,jadalnia, sala balowa, kawiarnia, sala komputerowa, biblioteka, SPA, boiska sportowe, miejsca na grilla, ognisko, wypożyczalnia rowerów, parking.
W ośrodku Skowronek organizowane są turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych w tym dla osób na wózkach inwalidzkich. Osrodek jest w stanie jednorazowo przyjąć 45 osób na wózkach inwalidzkich, które mają zapewnione bardzo dobre warunki pobytu.
Cena pobytu na turnusie rehabilitacjnym w Skowronku zawiera zakwaterowanie, pełne wyżywienie w postaci 5 posiłków dziennie, trzy zabiegi rehabilitacyjne na dzień, opiekę lekarską i pielęgniarską oraz bogaty program rekreacyjny w postaci wycieczek, spacerów, seansów filmowych, wyjazdów na basen, bankietów.

Ośrodek Formacyjno-Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy
Caritas Diecezji Opolskiej w Głuchołazach
ul. Gen.Władysława Andersa 74/76
48-340 Głuchołazy
Polska, woj. opolskie
Tel. +48 77 4391332, +48 77 4092757
Fax  +48 77 4092660
E-mail osrodek@skowronek.info.pl
http://www.skowronek.info.pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza