sobota, 19 listopada 2011

Turnus rehabilitacyjny w ośrodku Graal Świnoujście

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Graal mieści się w Świnoujściu w cichej okolicy w pobliżu lasu sosnowego około 300 metrów od morza.
Ośrodek realizuje turnusy wypoczynkowe oraz rehabilitacyjne.
Graal jest kompleksem wypoczynkowym składającym się z trzech budynków hotelowych i dużej jadalni oprócz tego ośrodek dysponuje placem zabaw dla dzieci, parkingiem, boiskami, grill, miejsce na ognisko.
W ośrodku Graal goście mają do dyspozycji pokoje dwu i trzy osobowe oraz pokoje typu studio. W pokojach znajdują się TV, czajnik, radio, lodówkę, pokoje dwu osobowe dysponują balkonem, pokoje trzy osobowe znajdujące się na parterze, tarasy.
Ośrodek Graal organizuje 14 dniowe turnusy rehabilitacyjne oferując dla kuracjuszy możliwość skorzystania z bogatej bazy zabiegowej między innymi: masaże, kinezyterapia, borowina, elektroterapia, światłolecznictwo, magnetoterapia, laser, ultradźwięki, inhalacje, i zabiegi z użyciem wody. W cenie turnusu, zakwaterowanie z łazienką, 20 zabiegów rehabilitacyjnych, wyżywienie trzy razy dziennie, dwa wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek.Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy GRAAL 
ul.Bałtycka 8
72-600 Swinoujscie
tel: 91 321 35 55
Kom.: 602 413 687
Graal - Strona internetowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz