sobota, 19 listopada 2011

Graal Świnoujście

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Graal mieści się w Świnoujściu w cichej okolicy w pobliżu lasu sosnowego około 300 metrów od morza. Ośrodek realizuje turnusy wypoczynkowe oraz rehabilitacyjne także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, w ośrodku są pokoje specjalnie dostosowane dla osób na wózkach. Graal jest kompleksem wypoczynkowym składającym się z trzech budynków hotelowych i dużej jadalni oprócz tego ośrodek dysponuje placem zabaw dla dzieci, parkingiem, boiskami, grill, miejsce na ognisko.
W ośrodku Graal goście mają do dyspozycji pokoje dwu i trzy osobowe oraz pokoje typu studio. W pokojach znajdują się TV, czajnik, radio, lodówkę, pokoje dwu osobowe dysponują balkonem, pokoje trzy osobowe znajdujące się na parterze ,tarasy.
Ośrodek Graal organizuje 14 dniowe turnusy rehabilitacyjne oferując dla kuracjuszy możliwość skorzystania z bogatej bazy zabiegowej między innymi: masaże, kinezyterapia, borowina, elektroterapia, światłolecznictwo, magnetoterapia, laser, ultradźwięki, inhalacje, i zabiegi z użyciem wody. W cenie turnusu, zakwaterowanie z łazienką, 20 zabiegów rehabilitacyjnych, wyżywienie trzy razy dziennie, dwa wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz